קיץ לוהט של תחרויות ואירועים: אירועי הספורט המרתקים שהסתיימו וכאלה שלא תרצו להחמיץ.

Facebook
WhatsApp
Email

דווקא בקיץ הלוהט של יוני, כשלכאורה אין יותר נעים מלשבת בבית במזגן, או לחליפין בחופי הים ובבריכות השחייה, הספורט מתעורר לחיים. החום הגדול, הלחות, השמש היוקדת, אינם מרחיקים את הספורטאים שלנו מהאולמות והמגרשים, נהפוכו…וכשברקע משחקי היורו בכדורגל, ולפנינו עוד אירוע הספורט הגדול מכולם האולימפיאדה בפריז, אצלינו במרכז אליצור מסתיימים אירועי הספורט של הליגות הסדירות ובין לבין, מבט קצר על היומן מסדר לנו כמה וכמה אירועים מרתקים.

הקייץ השנה חם מתמיד, ולא, אנחנו לאו דווקא מדברים על מזג האוויר. הוותיקים מביננו יגידו שקייץ חם כזה תמיד היה, הצעירים יגידו כל שנה זה נהייה יותר ויותר חם ואם לרגע נחשוב על זה, גם הם וגם הם צודקים. כשברקע מתקיימת לה אליפות היורו בגרמניה, כשהאולימפיאדה מתקרבת בצעדי ענק, גם כאן אצלינו, מסיימים כמה אירועי ליגות סדירות ויוצאים לדרך עם אירועי קייץ בענפים שונים. חלקם של האירועים כבר מאחורינו, חלק עוד לפנינו. בקיץ הזה, הקראטה, ההתעמלות, הכדורעף, הג'ודו והסטריטבול הם הכוכבים שלנו. מזמינים את כולם לבוא ולבקר במוקדים השונים לספוג את ההתרגשות, התחרותיות וכן, גם רגעי גאווה. כבר אמרנו שיש לנו גם נציגים באולימפיאדה?

הישג נהדר לאליצור "נתן" אשקלון בכדורעף
זו הייתה לא פחות מעונה היסטורית עבור קבוצות הבוגרים הנשים והגברים של אליצור "נתן" אשקלון מהליגה הלאומית בכדורעף, אשר רושמות הישג נפלא בדפי ההיסטוריה של המועדון. קבוצת הנשים עם השתתפות בגמר פלייאוף הליגה הלאומית, בו הפסידה עלייה לליגת העל, אך זכייה מרשימה בגמר גביע האיגוד. קבוצת הנשים מנצחת בגמר מותח את מכבי AOV אשדוד, יריבתה המושבעת 3:2, לה הפסידה את האליפות ומניפה את גביע האיגוד… קבוצת הגברים גם הם עם גמר פלייאוף הליגה הלאומית, אף הם הפסידו עלייה לליגה הבכירה, אך זכייה בגמר גביע האיגוד עם 3:0 על הפועל "אריות" ירושלים והגביע מגיע הביתה לאשקלון. הנפות הגביע שהפכו את העונה שלהם למתוקה. הם משלנו ואנחנו גאים בהם ובהישג נהדר: שני גביעי איגוד לארון הגביעים! זו הייתה עונה שתירשם כאחת הטובות.בהצלחה בעונה הבאה!!

אליצור "נתן" אשקלון עם דאבל גביע

אליצור "נתן" אשקלון עם דאבל גביע

סטריטבול רחובות 2024 25-26.6
אליצור ישראל, שמחה להיות חלק חשוב ומשמעותי באירוע המרשים והמיוחד הזה. בפעם הרביעית מאז החל הטורניר ובמקום בו הכל התחיל, הגיעו מאות שחקנים ושחקניות למתחם הספורטק ברחובות. סטריטבול רחובות 2024 מתקיים בתמיכת מרכז אליצור ישראל בהפקת עיריית רחובות, החברה העירונית, אגף הספורט והאורנג׳ בול ומתקיים כחלק מסבב הסטריטבולים וכחלק מחווית ה3×3 המשגעת את המדינה! במשך שני ימי משחקים, עם למעלה מ – 500 שחקנים ושחקניות שפקדו את מתחם ה3×3 המיוחד שהוקם לכבוד האירוע, גביעים ומדליות, צלמי וידאו ותמונות והפנינג שכולו נטו כדורסל. המשחקים היו מותחים, רבים מהם עד השנייה האחרונה. כיף היה לראות ייצוג צבעוני עם שחקנים ושחקניות מכל רחבי הארץ, את אושר המנצחים והמנצחות והאווירה המצויינת השמורה לענף ה 3X3 אשר צובר פופולריות ותופס תאוצה ברחבי הארץ. כל הכבוד לכל הספורטאים והספורטאיות.

סטריטבול רחובות 2024

סטריטבול רחובות 2024 

סטריטבול רחובות 2024

אליפות ישראל בקראטה 21-22/6/2024 
הישגים נהדרים למרכז קראטה פולג, אשר בו אנו תומכים במשך כל השנה, על ההישגים המצויינים באליפות ישראל בקראטה 2024 שהתקיימה ברעננה. גילעד רוקח, הוא אלוף ישראל 2024 בקטגוריית קאטה סניור גברים ומיה רוקח זכתה בתואר אלופת ישראל בקטגוריית קאטה סניור נשים. עוד ממועדון מרכז קראטה פולג זכו: מיה יוסף, אלופת ישראל בקטגוריית קאטה בנות גילאי 12-13, נופר הושמנד סגנית אלופת ישראל בקטגוריית קאטה נערות גילאי 14-15,  איה קזקוב היא סגנית שניה לאלופת ישראל, בקטגוריית קאטה נערות 14-15.כבוד לספורטאים.ות ולמאמן שיודע להוציא מהם את המיטב, סנסאי משה רוקח. עבודה קשה, התמדה ומסירות תמשיכו לעבוד קשה בהתמדה ונחישות וההצלחות ימשיכו להגיע.

מיה רוקח, גלעד רוקח אלופי ישראל עם סנסאי משה רוקח

נופר הושמנד ואיה קזקוב סגניות לאלופת ישראל

אליפות ישראל בג'ודו 28.6-5.7
אולימפיאדת פריז מתקרבת ורגע לפני שיתחיל אירוע הספורט הגדול מכולם, יתקיים ברעננה שבוע אליפויות ישראל בג'ודו 2024 בהיכל הספורט מטרווסט. לאליצור ישראל, יש כמה וכמה מועדונים תחת חסותה ותמיכתה המשתתפים באליפות: עמותת ה.ל.ה.ב., אגודת ג'ודו של עמית מועלם, ג'ודוג'ו האקדמיה הראשונה לג'ודו, איפון לקידום הג'ודו בשרון ועוד… והם כמו בכל אליפות מביאים הישגים רבים. הכניסה לאליפות חופשית.

סטריטבול נתניה 3-4.7 רביעי וחמישי
גם השנה אליצור ישראל תיתן את תמיכתה לאירוע הסטריטבול בנתניה. האירוע היוקרתי, לרגל פתיחת החופש הגדול יתקיים בפעם ה-2 בעיר היהלומים. לא מחמיצים את אירוע הכדורסל הגדול של השנה, טרנד הסטריטבול 3X3 שכובש את המדינה! ואתם לא רוצים לפספס את זה. מאות שחקנים, מתחם יוקרתי שיוקם במיוחד לאירוע, פרסים, גביעים ומדליות, צלמי וידאו ותמונות והפנינג שכולו כדורסל האירוע יתקיים ב 3-4 ביולי, החל משעות אחה״צ בספורטק ״יהלום״.

יום שיא לליגת ההתעמלות של אליצור 12.7.2024
במסגרת אירועי הקיץ, נקיים יום שיא לליגת אליצור להתעמלות. פעילות יום השיא תכלול אימון משותף באולם האולימפי באור יהודה. האירוע יתקיים ביום שישי, 12/7, בין השעות 9:00-12:00. מוזמנות מתעמלות שלקחו חלק בליגה מדרגה 3-5. ליגת אליצור להתעמלות הוקמה מתוך רצון לתת מענה מקצועי וערכי לבנות דתיות הרוצות להתפתח ולהתקדם בתחום ההתעמלות מכשירים ואקרובטיקה.

אולימפיאדת פריז – 26.7-11.8.2024
אירוע השיא של קיץ 2024…לרגע לא התבלבלנו, אנחנו לא נותנים תמיכה או חסות, אבל בהחלט משגרים כמה וכמה ספורטאים לאירוע הספורט הגדול מכולם. פריז 2024, לאולימפיאדה הזו נקדיש בקרוב מאוד מדור מיוחד כאן באתר וברשתות, שיסכם את ספורטאי ישראל בענפים השונים, בדגש על אלו תחת אגודות "אליצור" והעמותות הנתמכות. פרטים נוספים על הספורטאים והספורטאיות ועל הענפים המשתתפים במשלחת הגדולה מאז ומעולם של ישראל בקרוב…

דילוג לתוכן