הישגים רבים לקבוצת ההתעמלות האומנותית של אליצור שומרון באליפות ישראל
![](https://elitzur.org.il/wp-content/uploads/2021/07/dance-1024x682.jpeg)
ביום שישי 9/7 התקיימה אליפות ישראל באולם ברנר בפתח תקווה. קבוצת ההתעמלות האומנותית של אליצור שומרון, עם המאמנת לאה אנדרוס ייצגה את השומרון והביאה הישגים רבים וכבוד למועדון. להלן רשימת המשתתפות וההישגים: אליפות ישראל בהתעמלות אומנותית ליגה א נבחרת אליצור שומרון מאמנת לאה אנדרוס הכנה בוגרות: קארינה גורוכובסקי תרגיל סרט – אלופת ישראל קארינה גורוכובסקי […]