תחילתה של מסורת: אליפות נס ציונה 2023 הגיעה לסיומה
![](https://elitzur.org.il/wp-content/uploads/2023/08/image00003-1-1024x682.jpg)
16 קבוצות, 160 שחקנים הגיעו למשך 4 ימי מוקדמות ויום נוק-אאוט, והתחרו אחת בשנייה באחד מטורנירי כדורגל הכי טובים שנראו כאן. תודה רבה לעיריית נס ציונה והחברה לתרבות ופנאי, מחלקת הספורט ולכל יתר השותפים לדרך. ניפגש בשנה הבאה – אליצור ישראל וצוות הגולדן גול
סטריטבול רחובות ה-3 בהפקת אליצור ישראל והאורנג׳ בול התקיים בהשתתפות מעל 500 שחקנים
![](https://elitzur.org.il/wp-content/uploads/2023/08/image00010-1024x683.jpg)
סטריטבול רחובות ה-3 בהפקת אליצור ישראל והאורנג׳ בול הגיע לסיומו וכמה שהיה לנו כיף. מעל 500 שחקנים ושחקניות, 8 קטגוריות גיל שונות, ואוירה בלתי נשכחת של ענף ה3×3 שממשיך לצבור תאוצה וטס למעלה משנה לשנה. תודה רבה לכל השותפים לדרך, ניפגש בשנה הבאה!