מכבי ת"א הודיעה על שיתוף פעולה עם אליצור שומרון
![](https://elitzur.org.il/wp-content/uploads/2023/09/אליצור-שומרון-1024x683.jpg)
מכבי תל אביב תפתח בשיתוף פעולה עם אליצור שומרון שתשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית. שיתוף הפעולה ייאפשר לקלוט שחקנים צעירים כדי שיקבלו דקות כמושאלים במסגרת בוגרים. בהודעה הרשמית נכתב: "במסגרת שיתוף הפעולה, מכבי תעביר לאליצור שומרון – שמארחת את משחקיה בגני תקווה – שחקנים בעלי פוטנציאל ממחלקת הנוער שסיימו גיל נוער. בנוסף, המועדון יתמוך בקבוצה מהשומרון במעטפת […]