![](https://elitzur.org.il/wp-content/uploads/2024/07/polinaaaa.jpg)
הישגים למועדונים ולאגודות מרכז הספורט אליצור באליפות ישראל ה-69 בטניס שולחן
בסוף השבוע שעבר, נערכה והסתיימה באולם פיס ארנה בירושלים אליפות ישראל ה-69 בטניס שולחן. האליפות השנה, התקיימה בסימן הצדעה לכוחות הביטחון ובמתכונת מיוחדת, על שמו של חלל צה"ל רס"ל בן זוסמן ז"ל, שנפל במלחמה בעזה. ריגשה מאוד המחווה הסמלית של הספורטאים ומארגני האליפות, כאשר לפני תחילתה, התמסרו השחקנים והשחקניות בניהם על שולחנות טניס השולחן 120 חבטות כמספר החטופים והחטופות. כ-750 שחקנים ושחקניות מכל הגילאים והקטגוריות לקחו חלק באליפות ישראל השנה, כולל קטגוריות משחקים לגברים ונשים מגיל 9 ועד 80. הישגים נרשמו לאגודות אליצור לאורך התחרות.